topakustik

Pervazlar

Websitesi dizaynı ÖrümcekDesign, Ankara
Akustik ve Ses İzolasyonu

Kenarlar

Payandalar: Payanda kanatları standart TOPAKUSTIK orta temiz açılı kesim standardı ile sevk edilmektedir. Längstoleranz'ı + / - 2 mm'dir. İstenilmesi durumunda suntalar fabrikada istenilen boyutlarda kestirilerek sevikiyatı yapılabilmektedir.

Paneller: TOPAKUSTİK panelleri fabrikada bilgisayar sistemleri ile belirlenen boyutlarda üretilmektedir (toleransı m1 başına + / - 0.25 mm)

TOPAKUSTİK elemanları yukarıda belirtildiği şekilde küçük kütle toleransına sahip şekilde üretilmektedir. TOPAKUSTİK elemanlarının sıyırma ve perforasyon işlemleri sonrasında yüzeyleri iki-üç kat artmaktadır. TOPAKUSİK ürünleri bu sebeple ortamdaki değişken neme çabuk uyum sağlayabilmektedir.

TOPAKUSTIK Payanda-Kenar Detayları

Dilli ve yivli boyuna kenarlar. Yivli talep edilmesi durumunda klipse uyumlu yivli yapılar. Ters kenarları temiz bir şekilde kesilmiş ve 90 derece açı ile. Farklı uzunluklarda payandaların istenmesi durumunda ön kenarda perforasyon görünebilir şekildedir.


İstenilmesi durumunda ters kenarlardı perforasyon arkaya alınabilmektedir. Kenarlar verniklenmektedir. Arka gerginlik için koruma röleveleri stabilite için gereklidir ve görünebilir şekilde monte edilecektir.


Talep edilmesi durumunda ilk ve son payanda dilsiz ve yivsiz görünebilir kenarlara sahip olabilecektir. Bu kısımlar ayrıca boyanabilir ve verniklenebilir.


TOPAKUSTIK Panelleri-Kenar Detayları

Görünebilir kenarlarda perforasyon arkaya alınmıştır (Kenar, renkli boya ile son yapısına kavuşmuştur.)


Kör kenarlar için, perforasyon görünebilirdir.


4 mm dilli veya yiv bağlantılı


Freze bağlantı için 4 mm oyuklu bağlantı.


0.6 mm Vernikli Kenar


Kenarı yiv kesikli yapı


TOPFERO Kanten

sauber geschnitten


mit Nut und Feder rundum


Sichtkante


PAYANDALAR VE PANELLER İÇİN TAVAN YAPILARININ SON KISIMLARI

PANELLER İÇİN TAVAN YAPILARININ SON KISMLARI

BÖLMELER

DUVAR KÖŞELERİ

  • Akustikboyut İthalat İhracat Ltd. Şti.
  • Tel: +90 312 281 10 02
  • Cep: +90 533 934 06 06